• záhlavi

Ubytování


BUNGALOVY (2x čtyřlůžkové)

Bungalovy mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, obývací prostor, dvě ložnice, z nichž jedna je samostatná a druhá otevřená do obývacího prostoru. Součástí je vybavený kuchyňský kout se sporákem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Topí se přes bojler.

VELKÉ CHATY (osmilůžková a desetilůžková chata)

Chaty mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, obývací prostor a tři ložnice, z nichž dvě jsou v patře (vždy 2 x 3 lůžka) a jedna v přízemí (2 nebo 4 lůžka). Součástí je vybavený kuchyňský kout se sporákem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Velké chaty jsou v přízemí bezbariérové (vždy maximálně pro 2 vozíčkáře), včetně vchodu, vstupu na terasu a nezbytných pomůcek v koupelně. Vytápěny jsou elektrickými přímotopy.

VYBAVENÍ CHATEK, PARKOVÁNÍ A DALŠÍ UŽITEČNÉ INFORMACE


Součástí vybavení jsou lůžkoviny s povlečením, kuchyňské úklidové prostředky a sušák na prádlo. Vytápění je elektrické, připojení k internetu je možné přes wifi. Před chatami jsou zastřešené terasy s posezením a vedle každého objektu jsou parkovací místa. Chaty a přilehlý areál jsou vhodné pro ubytování s dětmi. Pro nejmenší nabízíme k zapůjčení postýlku (bez lůžkovin), židličku a nočník. Všechny objekty jsou nekuřácké. Ubytování se psem je možné po dohodě ve velké chatě. V areálu nenabízíme stravování, chaty mají vlastní kuchyňky.

K dispozici je společenská místnost, která je určená pro společné posezení větších skupin v deštivých dnech během letní sezóny. Je zde knihovna vybavená tituly k zapůjčení jak pro dospělé, tak pro děti. V rozlehlém areálu s parkovým porostem naleznete otevřené ohniště (dřevo není k dispozici), gril, zastřešené posezení (viz. galerie), ruské kuželky, stolní tenis, travnaté hřiště se sítí, travnaté hřiště s brankami, slackline, zpevněnou plochu s košem na basketbal, dětské hřiště.

Pro hosty jsou k dispozici k zapůjčení pálky na stolní tenis, badmintonové rakety a sada koulí na petanque, pro ty nejmenší plastová odrážedla. Pro úschovu horských kol, lyží, kočárků, apod. je v areálu společný uzamykatelný prostor.